fbpx

Перемога Erudito в змаганні стартапів!

erudito - навчання із задоволенням
Фото від 4.02.2020 зроблено в ТЦ Сенатор, Київ.
Команда Erudito готується до пітчу.

30 липня 2020 року Erudito зайняв призове 2-ге місце в змаганні стартапів!

Чудова новина, команда дуже радіє досягненню. Це наш другий досвід участі в заході від Startup.network. Першого разу, 4 лютого 2020 року, нас було відібрано до десятки стартапів на Unicorn Battle. Але ми не перемогли.

На мій погляд, є 3 основні причини, чому стартапу слід брати участь у подібних заходах:

  1. Процес підготовки. Коли готуєш пітч, продумуєш усі деталі, можливі запитання, завжди ще раз усвідомлюєш кожну фразу і слайд. Це осмислення приносить нові ідеї.
  2. Зворотний зв’язок від експертів і питання по слабких місцях стартапу. Цю безцінну інформацію отримуєш безкоштовно. Для мене саме зворотний зв’язок — найцінніше. Кожен із менторів / експертів — це людина з великим бізнес-досвідом, яка бачила десятки проєктів, і її кут зору на світ, експертиза, навички, відрізняються від твоїх особистих. Тому зауваження та рекомендації виходять чудові.
  3. Розширення мережі знайомств. Після обов’язкової частини програми наступає необов’язкова, але дуже цінна. Під час якої можна познайомитися з майбутнім інвестором або адвайзером, поставити будь-яке запитання, що цікавить, і отримати відповідь. Чи, наприклад, уточнити вартість послуг або можливість партнерства.

Підбиваючи підсумок, маю сказати, що заходом я залишився дуже задоволений. Ближче познайомився з кількома експертами, і зараз ми розпочинаємо співпрацю з одним із них.

Впевнений, що незабаром Erudito досягне метрики, цінної для інвестора, і ми закриємо наступний раунд.

Erudito — найбільш зрозумілий додаток, що перетворює навчання на гру.

P. S. Якщо Ви інвестор, наш проєкт Вам сподобався, і Ви готові обговорити деталі, — напишіть: kereya@gmail.com

Форма відправлена успішно