fbpx

Дистанційне навчання 2020.

Наприкінці минулого навчального року в школах країни стояла повна тиша – наш освітній процес перейшов на дистанційне навчання. Діти, вчителі та батьки відчули всі стадії: заперечення, гнів, роздратування, депресія. 

Зараз почався новий навчальний рік. Десь змішана система, десь школярі поки що навчаються у звичайному режимі, у якихось регіонах повністю дистанційне навчання. Але зараз усі дружно перебувають на стадії прийняття нашої теперішньої реальності й пристосовуються до змін. 

Життя налагоджується, та карантин ще діє, тому цілком можливо, що двері шкіл знову зачиняться. Щоб спростити життя батьків і школярів, створюються круті платформи, мобільні додатки з онлайн-іграми, розробляються сайти для навчання в мережі. Тому пропонуємо не панікувати завчасно, а дізнатися, якою може бути навчальна програма вашої дитини.

Сучасне онлайн-навчання для школярів.

Сьогодні у школах докладають усіх зусиль, аби освіта наших дітей була якісною та різнобічною. Якщо запросити наших бабусь і дідусів на урок нинішніх третьокласників, то старше покоління буде дуже здивоване тим, скільки новітніх фішок застосовується зараз в освіті.

Дистанційне навчання – це насправді не нове явище. Існує цілий ряд причин, через які дитина не може відвідувати заняття: поганий стан здоров’я, занадто велика відстань до закладів освіти, інша зайнятість, наприклад професійний спорт, тощо. Аби уникнути неприємного розвитку подій, не допустити відставання в навчанні,  батьки вирішують перевести дитину на  дистанційне навчання. Можна використовувати систему змішаного навчання. Дитина регулярно ходитиме до школи, але для покращення успішності розвиватиметься ще вдома онлайн. Інтернет-платформи, навчальні сайти, відео на ютуб-каналах створені й використовуються досить давно. Сучасні батьки школяра мають змогу обирати найкращі варіанти. 

Одним із вартих уваги є мобільний додаток Erudito. Навчання в ньому настільки круте, сучасне й цікаве, що сприймається дитиною, як гра. Користуватися Erudito можуть учні 3-4 класів. Гейміфікація, потужний  колектив методистів, завдання за програмою НУШ, мультиплікаційні персонажі, свіжий і ненудний виклад матеріалу – все це і є Erudito. 

У додатку дитині пропонуються уроки й завдання з основних дисциплін:

  • математика; 
  • українська та англійська мови;
  • “Я досліджую світ”.

Усі заняття проходять у смартфоні в зручний для дитини й батьків час. Це сучасний підхід, який все більше набирає обертів. Крім того, додаток без реклами, ще й має багато цікавих “штучок”, як наприклад віконечко для запитань дитини про що завгодно. І дуже важливо, що на ці запитання відповідають справжні вчителі, тож батьки можуть бути спокійні щодо якості інформації, яку отримує малеча. 

Такий формат навчання ідеально підходить тим, кому потрібен репетитор,
 щоб наздогнати програму або ж, навпаки, тим, хто шкільну програму перегнав.
Використовують якісно час діти-спортсмени, які часто виїжджають на збори та змагання.
Школярі, чиї батьки часто подорожують.
Ті, кому не підходить офлайн-навчання за станом здоров'я.
І звісно, можна використовувати такий спосіб вчителям 
для урізноманітнення завдань (під час карантину це особливо актуально).

Для знайомства з додатком Erudito  пропонує виконати частину рівнів з усіх предметів безкоштовно. Можливо, після такого формату ви зміните ставлення до загального поняття “дистанційне навчання”. Ставлення до будь-якої ситуації, успіх дитини в майбутньому багато в чому залежить від нас – батьків. Тож надамо дітям усі можливості, щоб вони змогли відчути свій потенціал і максимально його розвивати.

Форма відправлена успішно